9mm, R4.5, 11x10x61, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
SKU
GB535090
11,20 € 9,26 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
9mm, R4.5, 11x10x61, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
9mm, R4.5, 11x10x61, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
| Artikuls | GB535090 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 9.00 |
| Griešanas daļa | 11 mm |
| Maksimālais dziļums | 11 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 61 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 327 |
| Rādiuss | R4.50 |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSSCo |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties