90 grādi, 12,7 mm V veida griezēja turētājs d-6.35, ONSRUD
SKU
37-61
34,36 € 28,40 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
90 grādi, 12,7 mm V veida griezēja turētājs d-6.35, ONSRUD
90 grādi, 12,7 mm V veida griezēja turētājs d-6.35, ONSRUD
| Artikuls | 37-61 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | ONSRUD |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Degree | 90 |
| Asināšana | 90 grādi |
| Diametrs | 12.70 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 6.35 mm. 1/4 In |
| Griešanas daļa | 6.3 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 45 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties