90 grādi, 10mm, d6, Z2, frēzēšanas karbīds V-veida, DJTOL
SKU
N2V61045
18,76 € 15,50 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
90 grādi, 10mm, d6, Z2, frēzēšanas karbīds V-veida, DJTOL
90 grādi, 10mm, d6, Z2, frēzēšanas karbīds V-veida, DJTOL
| Artikuls | N2V61045 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | DJTOL |
| Pielāgošana | MDF, Plywood, Wood |
| Degree | 45 |
| Asināšana | 45 grādi |
| Diametrs | 10.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Griešanas daļa | 15 mm |
| Maksimālais dziļums | 15 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties