90°, D25mm, d-12,7mm V-veida dimanta griezējs
SKU
PCD2V122590
192,39 € 159,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
90°, D25mm, d-12,7mm V-veida dimanta griezējs
90°, D25mm, d-12,7mm V-veida dimanta griezējs
| Artikuls | PCD2V122590 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | DJTOL |
| Pielāgošana | Plastic, Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Degree | 90 |
| Asināšana | NO |
| Diametrs | 25.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 12.70 mm. 1/2 In |
| Griešanas daļa | 15 mm |
| Maksimālais dziļums | 12 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 61 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Diamond |
| Edges Z | 2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties