90°, 12 mm, 12x75, Z3, Gala frēze, alumīnijam. DLC pārklājums, CARBIDEN
SKU
CCS-90-D12-DLC
56,87 € 47,00 €
Vilnius Stock 1 day
6 qty
90°, 12 mm, 12x75, Z3, Gala frēze, alumīnijam. DLC pārklājums, CARBIDEN
90°, 12 mm, 12x75, Z3, Gala frēze, alumīnijam. DLC pārklājums, CARBIDEN
| Artikuls | CCS-90-D12-DLC |
|---|---|
| For Material | Alumīnijs |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Aluminum, Plastic, Wood, MDF |
| Degree | 90 |
| Asināšana | NO |
| Diametrs | 12.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Griešanas daļa | 6 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Griešanas daļa | 6 mm |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Koutings | DLC melns |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 3 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties