9.8x95x10x142mm, urbis Karbīda ALU, DIN6537, 8xD, D5434098
SKU
D5434098
233,06 € 192,61 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
1 qty
9.8x95x10x142mm, urbis Karbīda ALU, DIN6537, 8xD, D5434098
9.8x95x10x142mm, urbis Karbīda ALU, DIN6537, 8xD, D5434098
| Artikuls | D5434098 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum |
| Asināšana | NO |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 9.80 |
| Depth | 8 x D |
| Griešanas daļa | 95 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 142 mm |
| DIN | DIN 6537 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Sērija | D5434 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties