9.1mm, 47x10x89, 3D, KORLOY, Karbīda urbis ar iekšējo dzesēšanu, WSDPH09128-3D PC320W
SKU
6-01-086524
76,90 € 63,55 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
5 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
21 qty
9.1mm, 47x10x89, 3D, KORLOY, Karbīda urbis ar iekšējo dzesēšanu, WSDPH09128-3D PC320W
9.1mm, 47x10x89, 3D, KORLOY, Karbīda urbis ar iekšējo dzesēšanu, WSDPH09128-3D PC320W
| Artikuls | 6-01-086524 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Iron, Stainless Steel |
| Asināšana | 140 grādi |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 9.10 |
| Depth | 3 x D |
| Griešanas daļa | 47 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 89 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties