8mm x 22 x 8 x 70, Z6 Karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6080-070-V22S8-B PC325
SKU
6-01-061739
49,43 € 40,85 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
10 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 qty
8mm x 22 x 8 x 70, Z6 Karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6080-070-V22S8-B PC325
8mm x 22 x 8 x 70, Z6 Karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6080-070-V22S8-B PC325
| Artikuls | 6-01-061739 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 8.00 |
| Griešanas daļa | 22 mm |
| Maksimālais dziļums | 22 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 70 mm |
| Edges Z | 6 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | SPS |
| Lietojumprogrammas attēls | Perifēriskā frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties