8mm, R4, 11x10x61, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
SKU
GB535080
15,39 € 12,72 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
8mm, R4, 11x10x61, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
8mm, R4, 11x10x61, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
| Artikuls | GB535080 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 8.00 |
| Griešanas daļa | 11 mm |
| Maksimālais dziļums | 11 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 61 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 327 |
| Rādiuss | R4 |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSSCo |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | K2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties