8mm 40/70x8x100, Z3 Karbīda frēze putuplasta gumijai, Carbiden
SKU
8730800A
93,94 € 77,64 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
8mm 40/70x8x100, Z3 Karbīda frēze putuplasta gumijai, Carbiden
8mm 40/70x8x100, Z3 Karbīda frēze putuplasta gumijai, Carbiden
| Artikuls | 8730800A |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Foam Polietilēna putas |
| Pielāgošana | Foam |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 8.00 |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Maksimālais dziļums | 70 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 100 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Tīrs, galīgs |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties