8mm, 25x8x60, Z2+2, Cietmetāla frēze kokam, Carbiden.
SKU
CRB-D8-25
41,14 € 34,00 €
Vilnius Stock 1 day
16 qty
8mm, 25x8x60, Z2+2, Cietmetāla frēze kokam, Carbiden.
8mm, 25x8x60, Z2+2, Cietmetāla frēze kokam, Carbiden.
| Artikuls | CRB-D8-25 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 8.00 |
| Griešanas daļa | 25 mm |
| Maksimālais dziļums | 25 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Edges Z | 2+2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties