8mm 20x8x60, Z4 Frēze TiXco ar cietmetāla pārklājumu, rupjiem darbiem
SKU
HN55RS4080
26,62 € 22,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
8mm 20x8x60, Z4 Frēze TiXco ar cietmetāla pārklājumu, rupjiem darbiem
8mm 20x8x60, Z4 Frēze TiXco ar cietmetāla pārklājumu, rupjiem darbiem
| Artikuls | HN55RS4080 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Iron, Stainless Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 8.00 |
| Griešanas daļa | 20 mm |
| Maksimālais dziļums | 20 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Rupji |
| Sērija | HN55RS |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties