8mm 19x8x63, Z4 cietā karbīda gala frēze ar unikālu spirāli, Carbiden
SKU
THM954-0800-AP
37,63 € 31,10 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
8mm 19x8x63, Z4 cietā karbīda gala frēze ar unikālu spirāli, Carbiden
8mm 19x8x63, Z4 cietā karbīda gala frēze ar unikālu spirāli, Carbiden
| Artikuls | THM954-0800-AP |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Iron |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 8.00 |
| Griešanas daļa | 19 mm |
| Maksimālais dziļums | 19 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 63 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties