8mm, 19/33x8x69, Z4, Frēze tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, HDS
SKU
HDS842080GSHB
14,35 € 11,86 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
8mm, 19/33x8x69, Z4, Frēze tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, HDS
8mm, 19/33x8x69, Z4, Frēze tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, HDS
| Artikuls | HDS842080GSHB |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel, Exotic Materials, Aluminum |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 8.00 |
| Griešanas daļa | 19 mm |
| Maksimālais dziļums | 33 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 69 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HDS |
| Tool body Material | HDS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties