80mm, Frēze koka virsmu tīrīšanai ar karbīda ieliktņiem, CARBIDEN
SKU
SCK8020Z4
96,80 € 80,00 €
Vilnius Stock 1 day
5 qty
80mm, Frēze koka virsmu tīrīšanai ar karbīda ieliktņiem, CARBIDEN
80mm, Frēze koka virsmu tīrīšanai ar karbīda ieliktņiem, CARBIDEN
| Artikuls | SCK8020Z4 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 80.00 |
| Griešanas daļa | 14 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Kopējais garums | 90 mm |
| Edges Z | 4 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Virsmas frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties