8 mm, 22x8x70, Z8, karbīda gala frēze oglekļa šķiedras frēzēšanai
SKU
VP.080.022.070R
52,47 € 43,36 €
Vilnius Stock 1 day
4 qty
8 mm, 22x8x70, Z8, karbīda gala frēze oglekļa šķiedras frēzēšanai
8 mm, 22x8x70, Z8, karbīda gala frēze oglekļa šķiedras frēzēšanai
| Artikuls | VP.080.022.070R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Oglekļa šķiedra |
| Pielāgošana | HPL, CFRP, Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 8.00 |
| Griešanas daļa | 22 mm |
| Maksimālais dziļums | 22 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 70 mm |
| Edges Z | 8 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Caur frēzēšanu |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties