7mm, karbīda urbis, W-Star, 3D, KORLOY, WSDP070-3D PC320W
SKU
6-01-083367
Special Price 27,15 € 22,44 € Regular Price 42,66 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
3 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
57 qty
7mm, karbīda urbis, W-Star, 3D, KORLOY, WSDP070-3D PC320W
7mm, karbīda urbis, W-Star, 3D, KORLOY, WSDP070-3D PC320W
| Artikuls | 6-01-083367 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel, Aluminum |
| Asināšana | 140 grādi |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 7.00 |
| Depth | 3 x D |
| Griešanas daļa | 37 mm |
| Instrumenta kāts | 7 mm |
| Kopējais garums | 74 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Jā |







Pieteikties