6x6x13(18)x57mm, gala frēze, E5E40060
SKU
E5E40060
66,72 € 55,14 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
23 qty
6x6x13(18)x57mm, gala frēze, E5E40060
6x6x13(18)x57mm, gala frēze, E5E40060
| Artikuls | E5E40060 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Plastic |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 6.00 |
| Griešanas daļa | 13 mm |
| Maksimālais dziļums | 18 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 57 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Rupji |
| Sērija | E5E39 |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties