6mm, 9/32x6x60, Z1, Karbīda frēze, pagarināta plastmasas frēzēšanai
SKU
SFMPH6-6-932
32,67 € 27,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 qty
6mm, 9/32x6x60, Z1, Karbīda frēze, pagarināta plastmasas frēzēšanai
6mm, 9/32x6x60, Z1, Karbīda frēze, pagarināta plastmasas frēzēšanai
| Artikuls | SFMPH6-6-932 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Akrils PMMA, plexiglas |
| Pielāgošana | Alucabond, Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 6.00 |
| Griešanas daļa | 9 mm |
| Maksimālais dziļums | 32 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | PLASTIC-ECO |
| Lietojumprogrammas attēls | Caur frēzēšanu |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties