6mm, 7x6x54, Z-2, Frēze Carbide ar TiAlN pārklājumu, G9444060
SKU
G9444060
21,45 € 17,73 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
6mm, 7x6x54, Z-2, Frēze Carbide ar TiAlN pārklājumu, G9444060
6mm, 7x6x54, Z-2, Frēze Carbide ar TiAlN pārklājumu, G9444060
| Artikuls | G9444060 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 6.00 |
| Griešanas daļa | 7 mm |
| Maksimālais dziļums | 7 mm |
| Instrumenta kāts | 16 mm |
| Kopējais garums | 54 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 6527 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | K2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties