6mm, 35x6x75, YG1, Karbīda urbis rūdītam tēraudam 50-70HRC
SKU
DH500060
31,70 € 26,20 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
Tikai 2 palikuši
6mm, 35x6x75, YG1, Karbīda urbis rūdītam tēraudam 50-70HRC
6mm, 35x6x75, YG1, Karbīda urbis rūdītam tēraudam 50-70HRC
| Artikuls | DH500060 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | 50-70 cietais tīkls |
| Pielāgošana | 50-70HRC |
| Asināšana | NO |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 6.00 |
| Depth | 6 x D |
| Griešanas daļa | 35 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 75 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Sērija | DH500 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties