6mm, 20666, 142°, YG1, NC centrēšanas urbis, garš, HSSCo8, D2320060
SKU
D2320060
10,16 € 8,40 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
51 qty
6mm, 20666, 142°, YG1, NC centrēšanas urbis, garš, HSSCo8, D2320060
6mm, 20666, 142°, YG1, NC centrēšanas urbis, garš, HSSCo8, D2320060
| Artikuls | D2320060 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Asināšana | 142 grādi |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 6.00 |
| Depth | 3 x D |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Griešanas daļa | 20 mm |
| Kopējais garums | 66 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | HSSCo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties