6mm, 16 x 6 x 60, Z6 Karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6060-060-V16S6-B PC325
SKU
6-01-061738
45,69 € 37,76 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
10 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 qty
6mm, 16 x 6 x 60, Z6 Karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6060-060-V16S6-B PC325
6mm, 16 x 6 x 60, Z6 Karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6060-060-V16S6-B PC325
| Artikuls | 6-01-061738 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 6.00 |
| Griešanas daļa | 16 mm |
| Maksimālais dziļums | 16 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Edges Z | 6 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | SPS |
| Lietojumprogrammas attēls | Perifēriskā frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties