6mm, 13/21x6x57, Z4, Frēze tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, HDS
SKU
HDS842060GSHB
10,88 € 8,99 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
6mm, 13/21x6x57, Z4, Frēze tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, HDS
6mm, 13/21x6x57, Z4, Frēze tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, HDS
| Artikuls | HDS842060GSHB |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel, Exotic Materials, Aluminum |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 6.00 |
| Griešanas daļa | 13 mm |
| Maksimālais dziļums | 21 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 57 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HDS |
| Tool body Material | HDS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties