60° 9.5mm, V-veida frēze gravēšanai, B-10, L-42mm, Sistemi
SKU
HC110.095.R
19,00 € 15,70 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
60° 9.5mm, V-veida frēze gravēšanai, B-10, L-42mm, Sistemi
60° 9.5mm, V-veida frēze gravēšanai, B-10, L-42mm, Sistemi
| Artikuls | HC110.095.R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KLEIN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Plastic, Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 9.50 |
| Griešanas daļa | 10 mm |
| Maksimālais dziļums | 10 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 42 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties