6.9X8X53X91, 5xD, Karbīda urbis ar iekšējo dzesēšanas šķidrumu, RCH-X, YG-1, DTX408069
SKU
DTX408069
72,30 € 59,75 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
Tikai 1 palikuši
6.9X8X53X91, 5xD, Karbīda urbis ar iekšējo dzesēšanas šķidrumu, RCH-X, YG-1, DTX408069
6.9X8X53X91, 5xD, Karbīda urbis ar iekšējo dzesēšanas šķidrumu, RCH-X, YG-1, DTX408069
| Artikuls | DTX408069 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Iron, Stainless Steel |
| Asināšana | 140 grādi |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 6.90 |
| Depth | 2xD |
| Griešanas daļa | 53 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 91 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties