6.4mm, 40x19x117, Koka urbis kvadrātveida caurumam, CARBIDEN
SKU
SDB064
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 qty
6.4mm, 40x19x117, Koka urbis kvadrātveida caurumam, CARBIDEN
6.4mm, 40x19x117, Koka urbis kvadrātveida caurumam, CARBIDEN
| Artikuls | SDB064 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 6.40 |
| Instrumenta kāts | 19 mm |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Kopējais garums | 117 mm |
| Sērija | NO |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | ātrgaitas tērauds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties