5mm, 52x86, 118°, Urbis ar karbīda zobiem, CARBIDEN
SKU
24090500
15,77 € 13,03 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
5mm, 52x86, 118°, Urbis ar karbīda zobiem, CARBIDEN
5mm, 52x86, 118°, Urbis ar karbīda zobiem, CARBIDEN
| Artikuls | 24090500 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC |
| Asināšana | 118 grādi |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 5.00 |
| Depth | 2xD |
| Griešanas daļa | 52 mm |
| Instrumenta kāts | 5 mm |
| Kopējais garums | 86 mm |
| DIN | DIN 338 |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties