5mm 25/45x8x100 Z1 karbīda griezējs alumīnija profilu frēzēšanai
SKU
AL102.050.25-45.100
42,69 € 35,28 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
5mm 25/45x8x100 Z1 karbīda griezējs alumīnija profilu frēzēšanai
5mm 25/45x8x100 Z1 karbīda griezējs alumīnija profilu frēzēšanai
| Artikuls | AL102.050.25-45.100 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Plastic |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 5.00 |
| Griešanas daļa | 25 mm |
| Maksimālais dziļums | 45 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 100 mm |
| Edges Z | 1 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties