5 mm x 5 x 50, karbīda centrēšanas urbis, 90°, SD-D5-90
SKU
SD-D5-90
15,73 € 13,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
5 mm x 5 x 50, karbīda centrēšanas urbis, 90°, SD-D5-90
5 mm x 5 x 50, karbīda centrēšanas urbis, 90°, SD-D5-90
| Artikuls | SD-D5-90 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel, Aluminum |
| Asināšana | 90 grādi |
| Koutings | Tixco |
| Diametrs | 5.00 |
| Instrumenta kāts | 5 mm |
| Griešanas daļa | 10 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Sērija | SD-D |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties