5.5x24x6x68, Z3, Gala frēze, HSSCo8%, TiAlN, GB516055
SKU
GB516055
13,07 € 10,80 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
25 qty
5.5x24x6x68, Z3, Gala frēze, HSSCo8%, TiAlN, GB516055
5.5x24x6x68, Z3, Gala frēze, HSSCo8%, TiAlN, GB516055
| Artikuls | GB516055 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 5.50 |
| Griešanas daļa | 24 mm |
| Maksimālais dziļums | 24 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 68 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSSCo |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | K2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties