5.5mm, R2.75, 8x6x52, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
SKU
GB535055
12,86 € 10,63 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
25 qty
5.5mm, R2.75, 8x6x52, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
5.5mm, R2.75, 8x6x52, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
| Artikuls | GB535055 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 5.50 |
| Griešanas daļa | 8 mm |
| Maksimālais dziļums | 8 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 52 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 327 |
| Rādiuss | R2.75 |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSSCo |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties