4mm, 4x50, karbīda centrēšanas urbis, 90°, SD-D4-90
SKU
SD-D4-90
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
9 qty
4 mm x 4 x 50, karbīda centrēšanas urbis, 90°, SD-D4-90
4 mm x 4 x 50, karbīda centrēšanas urbis, 90°, SD-D4-90
| Artikuls | SD-D4-90 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel, Aluminum |
| Asināšana | 90 grādi |
| Koutings | Tixco |
| Diametrs | 4.00 |
| Depth | 2xD |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Griešanas daļa | 8 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Sērija | SD-D |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties