4mm 16x4x75, Z3 karbīda pulēšanas gala frēze alumīnija Carbiden
SKU
HN55A3040L
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
4mm 16x4x75, Z3 karbīda pulēšanas gala frēze alumīnija Carbiden
4mm 16x4x75, Z3 karbīda pulēšanas gala frēze alumīnija Carbiden
| Artikuls | HN55A3040L |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Plastic |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 4.00 |
| Griešanas daļa | 16 mm |
| Maksimālais dziļums | 16 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 75 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties