4mm, 16x4x50, Priekšējā/aizmugurējā atstarpju noņemšanas gala frēze, 90°/45° Z4, Carbiden
SKU
CTCDAC20104
48,40 € 40,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
4mm, 16x4x50, Priekšējā/aizmugurējā atstarpju noņemšanas gala frēze, 90°/45° Z4, Carbiden
4mm, 16x4x50, Priekšējā/aizmugurējā atstarpju noņemšanas gala frēze, 90°/45° Z4, Carbiden
| Artikuls | CTCDAC20104 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Steel, Stainless Steel, Aluminum |
| Degree | NO |
| Asināšana | NO |
| Diametrs | 4.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Griešanas daļa | 16 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | TICN |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties