4mm, 12x4x55, 120°, YG1, NC centrēšanas urbis, HSSCo8, D2307040
SKU
D2307040
9,32 € 7,70 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
4mm, 12x4x55, 120°, YG1, NC centrēšanas urbis, HSSCo8, D2307040
4mm, 12x4x55, 120°, YG1, NC centrēšanas urbis, HSSCo8, D2307040
| Artikuls | D2307040 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Asināšana | 120 grādi |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 4.00 |
| Depth | 3 x D |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Griešanas daļa | 12 mm |
| Kopējais garums | 55 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | HSSCo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties