4mm, 12x4x50, Z2, karbīda gala frēzes, TiXco, Carbiden, HN55S2040
SKU
HN55S2040
9,68 € 8,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
4mm, 12x4x50, Z2, karbīda gala frēzes, TiXco, Carbiden, HN55S2040
4mm, 12x4x50, Z2, karbīda gala frēzes, TiXco, Carbiden, HN55S2040
| Artikuls | HN55S2040 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Iron, Stainless Steel, Aluminum, Copper, Brass |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 4.00 |
| Griešanas daļa | 12 mm |
| Maksimālais dziļums | 12 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | HN55S4 |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties