4mm, 12 x 6 x 50, Z3, karbīda gala frēze alumīnija, ZCC, AL-3E-D4.0
SKU
AL-3E-D4.0-YK30F
13,48 € 11,14 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
4mm, 12 x 6 x 50, Z3, karbīda gala frēze alumīnija, ZCC, AL-3E-D4.0
4mm, 12 x 6 x 50, Z3, karbīda gala frēze alumīnija, ZCC, AL-3E-D4.0
| Artikuls | AL-3E-D4.0-YK30F |
|---|---|
| Ražotāja logotips | ZCC |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Plastic |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 4.00 |
| Griešanas daļa | 12 mm |
| Maksimālais dziļums | 12 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties