45° x 0,2 x 3,175 x 33, Cietmetāla gravieris, SFG45-0.2-33
SKU
SFG45-02-33
6,05 € 5,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
45° x 0,2 x 3,175 x 33, Cietmetāla gravieris, SFG45-0.2-33
45° x 0,2 x 3,175 x 33, Cietmetāla gravieris, SFG45-0.2-33
| Artikuls | SFG45-02-33 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Aluminum, Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Degree | 45 |
| Asināšana | 45 grādi |
| Diametrs | 3.175 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 3.175 mm. 1/8 In |
| Griešanas daļa | 5 mm |
| Maksimālais dziļums | 5 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 33 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 1 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties