44,5mm S-12,70 L-63 Frēze ar karbīda plāksni frēzēšanas, Sistemi Klein, E116.445.R
SKU
E116.445.R
156,70 € 129,50 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
44,5mm S-12,70 L-63 Frēze ar karbīda plāksni frēzēšanas, Sistemi Klein, E116.445.R
44,5mm S-12,70 L-63 Frēze ar karbīda plāksni frēzēšanas, Sistemi Klein, E116.445.R
| Artikuls | E116.445.R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KLEIN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 44.50 |
| Griešanas daļa | 25 mm |
| Maksimālais dziļums | 25 mm |
| Instrumenta kāts | 12.70 mm. 1/2 In |
| Kopējais garums | 63 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties