4 mm, 10x6x60, Z6 karbīda griezējs tīrai karbīda frēzēšanai, Korloy
SKU
6-01-061736
44,12 € 36,46 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
10 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 qty
4 mm, 10x6x60, Z6 karbīda griezējs tīrai karbīda frēzēšanai, Korloy
4 mm, 10x6x60, Z6 karbīda griezējs tīrai karbīda frēzēšanai, Korloy
| Artikuls | 6-01-061736 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 4.00 |
| Griešanas daļa | 10 mm |
| Maksimālais dziļums | 10 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Edges Z | 6 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Perifēriskā frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties