4.5x11x4.5x50, Z4, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9540045
SKU
G9540045
19,38 € 16,02 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
8 qty
4.5x11x4.5x50, Z4, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9540045
4.5x11x4.5x50, Z4, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9540045
| Artikuls | G9540045 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 4.50 |
| Griešanas daļa | 11 mm |
| Maksimālais dziļums | 11 mm |
| Instrumenta kāts | 4.5 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | DIN 6528 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties