3mm, R1.5x6x3x50, Z2 Lodveida frēze no karbīda, DLC, Carbiden
SKU
ALB03006050DLC
15,73 € 13,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
3mm, R1.5x6x3x50, Z2 Lodveida frēze no karbīda, DLC, Carbiden
3mm, R1.5x6x3x50, Z2 Lodveida frēze no karbīda, DLC, Carbiden
| Artikuls | ALB03006050DLC |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Brass, Plastic |
| Koutings | DLC krāsains |
| Diametrs | 3.00 |
| Griešanas daļa | 6 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R1.50 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | ALU-ECO |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties