3mm, OZ25-3 (EOC25) atsperes klipsis-canga, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN
SKU
EOC25BD03
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
3mm, OZ25-3 (EOC25) atsperes klipsis-canga, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN
3mm, OZ25-3 (EOC25) atsperes klipsis-canga, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN
| Artikuls | EOC25BD03 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Turētāja standarts | OZ 462E EOC |
| Tool Holder | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| DIN | DIN 6388B |
| Holder Length | 52 mm |
| Diameter Collets Outside | 35.05 mm |
| Kopējais garums | 52 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | uni |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties