3mm, 4/22x4x50, Z1, Karbīda frēze, pagarināta plastmasas frēzēšanai
SKU
SFMPH3-4-422
29,04 € 24,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 qty
3mm, 4/22x4x50, Z1, Karbīda frēze, pagarināta plastmasas frēzēšanai
3mm, 4/22x4x50, Z1, Karbīda frēze, pagarināta plastmasas frēzēšanai
| Artikuls | SFMPH3-4-422 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Akrils PMMA, plexiglas |
| Pielāgošana | Alucabond, Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 3.00 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 22 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | PLASTIC-ECO |
| Lietojumprogrammas attēls | Caur frēzēšanu |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties