3mm, 12x3x38, Z1, Frēze īsa karbīda plastmasas frēzēšanai, CARBIDEN
SKU
SFMP3-12
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
11 qty
3mm, 12x3x38, Z1, Frēze īsa karbīda plastmasas frēzēšanai, CARBIDEN
3mm, 12x3x38, Z1, Frēze īsa karbīda plastmasas frēzēšanai, CARBIDEN
| Artikuls | SFMP3-12 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Akrils PMMA, plexiglas |
| Pielāgošana | Alucabond, Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 3.00 |
| Griešanas daļa | 12 mm |
| Maksimālais dziļums | 12 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 38 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | PLASTIC-ECO |
| Lietojumprogrammas attēls | Caur frēzēšanu |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties