38mm frēze koka virsmas frēzēšanai ar maināmām plāksnēm
SKU
FTP054-038.012.12
109,38 € 90,40 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
38mm frēze koka virsmas frēzēšanai ar maināmām plāksnēm
38mm frēze koka virsmas frēzēšanai ar maināmām plāksnēm
| Artikuls | FTP054-038.012.12 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 38.00 |
| Griešanas daļa | 12 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 85 mm |
| Edges Z | 3 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Virsmas frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties