38,1mm S-12 L-59, E116.381.R, Frēze frēzēšanas kloķiem, turētājs
SKU
E116.381.R
134,92 € 111,50 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
38,1mm S-12 L-59, E116.381.R, Frēze frēzēšanas kloķiem, turētājs
38,1mm S-12 L-59, E116.381.R, Frēze frēzēšanas kloķiem, turētājs
| Artikuls | E116.381.R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KLEIN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 38.10 |
| Griešanas daļa | 21 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 59 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties