35 mm, Frēze koka virsmu tīrīšanai ar karbīda ieliktņiem, CARBIDEN
SKU
SCK3508Z3
42,35 € 35,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 qty
35 mm, Frēze koka virsmu tīrīšanai ar karbīda ieliktņiem, CARBIDEN
35 mm, Frēze koka virsmu tīrīšanai ar karbīda ieliktņiem, CARBIDEN
| Artikuls | SCK3508Z3 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 35.00 |
| Griešanas daļa | 10.5 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Edges Z | 3 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties