32mm, 100x20x150, Z2, Griezējs ar karbīda nažiem kokam, CARBIDEN
SKU
CKIS20D32L100Z2
205,70 € 170,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
32mm, 100x20x150, Z2, Griezējs ar karbīda nažiem kokam, CARBIDEN
32mm, 100x20x150, Z2, Griezējs ar karbīda nažiem kokam, CARBIDEN
| Artikuls | CKIS20D32L100Z2 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Diametrs | 32.00 |
| Turētāja standarts | C20 |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Griešanas daļa | 100 mm |
| Ievietojiet kodu | NO |
| Kopējais garums | 150 mm |
| Sērija | NO |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |










Pieteikties